Facebook

Puchar Polski Sumo w Tyszowcach z udziałem naszych reprezentantów

Tyszowcach w województwie Lubelskim były gospodarzem tegorocznego Pucharu Polski młodziczek i młodzików, kadetek i kadetów oraz dzieci w sumo. W zawodach, które odbyły się 19 listopada wzięło udział ponad dwustu zawodników z całej Polski w tym również zawodnicy z powiatu kieleckiego oraz Bodzentyna. Poniżej prezentujemy najlepszych zawodników Guliwera oraz galerie zdjęć z zawodów. 

 

Z pośród zawodników Guliwera najlepsze miejsca na podium wywalczyli :

W grupie dzieci (dziewczyny)

W kategorii 24kg : III-miejsce Wiktoria Olesiak

W kategorii 28kg : II-miejsce Oliwia Wojciechowska

W kategorii 30kg : III-miejsce Julia Dziuba

W kategorii 33kg : III-miejsce Amelia Kozera

W kategorii 33kg : III-miejsce Aleksandra Lesisz

W kategorii 34kg : III-miejsce Zuzanna Loranty

W kategorii 42kg : III-miejsce Amelia Michta

W kategorii 50kg : II-miejsce  Julia Kowalik

W kategorii 50kg : III-miejsce  Oliwia Gwardyś

W kategorii 50kg : III-miejsce  Julia Hajdenrajch

W grupie dzieci (chłopcy)

W kategorii 21kg : II-miejsce Wojciech Babiarz

W kategorii 25kg : II-miejsce Michał Kowalik

W kategorii 25kg : III-miejsce Igor Ponikowski

W kategorii 25kg : III-miejsce Wojciech Kozera

W kategorii 27kg : I-miejsce Aleksander Płaczkowski

W kategorii 27kg : III-miejsce Maciej Babiarz

W kategorii 29kg : I-miejsce Bartosz Wilczyński

W kategorii 33kg : III-miejsce Antoni Kulpiński

W kategorii 40kg : III-miejsce Mariusz Harabin

W kategorii 42kg : III-miejsce Kacper Zawierucha

W grupie młodziczek (dziewczyny )

W kategorii 30kg : II-miejsce Paulina Kępowicz

W kategorii 45kg : III-miejsce Wiktoria Płaczkowska

W grupie młodzików (chłopcy)

W kategorii 55kg : III-miejsce  Kacper Gadawski

W kategorii +70kg : II-miejsce  Bartłomiej Piwowar

Wspaniałe walki na dojo (dojo - mata do walk sumo) stoczyli również  zawodnicy Guliwera sklasyfikowani zaraz za podium:

Aleksandra Więckowska, Patrycja Kulpińska, Klaudia Hajdenrajch, Oliwia Wilczyńska, Bartłomiej Koziołek, Antoni Michta, Michał Sierpiński, Michał Dusza, Jakub Wojciechowski, Wiktor Wojciechowski

Trenerami zawodników są Karol Kucharczyk i Zbigniew Płaczkowski.

1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
3
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
4
40
41
42
43
45
46
47
48
49
5
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
6
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
7
70
71
72
73
8
9

Autor: Zbigniew Płaczkowski.