Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
RS Active IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn 3:1  Industria Akademia Korona - galeria zdjęć

RS Active IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn 3:1 Industria Akademia Korona - galeria zdjęć

17 marzec 2024

To był znakomity powrót na własne boisko po przerwie zimowej, który zapisze się w historii Łysicy Bodzentyn. Podopieczni Jacka Pawlika i Michała Czarneckiego stanęli przed własną publicznością, aby zmierzyć się z liderem tabeli RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej - II zespołem Korony Kielce. Emocje sięgały zenitu, a wynik końcowy 3:1 na korzyść gospodarzy stał się epickim zwieńczeniem starcia.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż do momentu 83. minuty spotkania rezultat pozostawał niezmieniony. Jednak wówczas nastąpił przełom. Kamil Uciński, zawodnik Łysicy Bodzentyn, otworzył worek z bramkami, wprowadzając ekipę na prowadzenie. Niespełna dziesięć minut później, w 91. minucie, Szymon Czerwiak ustalił wynik na remisowy, zdobywając bramkę z rzutu karnego.

Dumna Łysica nie zamierzała się poddawać. W dalszej części meczu, już w 93. minucie, Szymon Czerwiak powtórzył swój wyczyn, wpisując się ponownie na listę strzelców. Na koniec, w 98. minucie, Dominik Chrzanowski zdobył bramkę z rzutu karnego, przypieczętowując triumf zespołu wynikiem 3:1.

Ogromne gratulacje należą się naszej drużynie za wzorową postawę i determinację, którą wykazała do ostatnich chwil tego ekscytującego pojedynku. To zwycięstwo na pewno doda skrzydeł i zmotywuje zawodników do dalszych sukcesów w tym sezonie.