Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
  • Start
  • Aktualności
  • Budżet Obywatelski 2020 - Autorzy Projektu nr 1 proszą o wasze głosy
 Budżet Obywatelski 2020 Bodzentyn projekt nr 1

Budżet Obywatelski 2020 - Autorzy Projektu nr 1 proszą o wasze głosy

Przed nami decydujące głosowanie w Budżecie Obywatelskim Miasta Bodzentyn, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę 26 stycznia. To bardzo ważne, aby mieszkańcy Bodzentyna wzięli udział w tych wyborach i oddali głos na wybrany projekt, który niewątpliwie poprawi komfort życia mieszkańców miasta oraz wszystkich przyjezdnych ludzi z gminy i nie tylko. Wśród dwóch propozycji z nr 1 jest projekt: Przyjazny Bodzentyn 2020 autorstwa Ingi Świderskiej i Filipa Rzadkowskiego. Ten szczególny dwuetapowy projekt zakłada w pierwszym etapie m.in. zagospodarowanie przestrzeni wokół Ośrodka Zdrowia w Bodzentynie oraz w drugim, zakup wyjątkowej iluminacji świątecznej dla całego miasta, dzięki któremu w okresie bożonarodzeniowym Bodzentyn będzie ciepłym i przyjemnym miejscem dla mieszkańców i odwiedzających. Proponowany projekt ma bardzo wielki potencjał i odpowiada na potrzeby mieszkańców jakimi są np. brakujące miejsca parkingowe przy Ośrodku Zdrowia. W dalszej części artykułu publikujemy apel autorów projektu z gorącą prośbą o poparcie ich pomysłu. W głosowaniu mogą wziąć udział tylko mieszkańcy miasta Bodzentyn. 

 

Apel autorów Projektu nr 1 w Budżecie Obywatelskim do mieszkańców Bodzentyna

26.01.2020 r. odbędzie się głosowanie na Budżet Obywatelski.

Bardzo serdecznie proszę wszystkich mieszkańców Bodzentyna o poparcie projektu NR 1 "PRZYJAZNY BODZENTYN",
którego autorami są: Inga Świderska i Filip Rzadkowski składającego się z 2 etapów.

I ETAP to: Zagospodarowanie terenu wokół Ośrodka Zdrowia w Bodzentynie poprzez utworzenie dodatkowych miejsc parkingowych, które poprawią komunikację samochodową
i pieszą wokół Ośrodka. Oprócz utworzenia miejsc postojowych zostanie zagospodarowana przestrzeń zielona wokół Ośrodka Zdrowia.

II Etap to: Zakup dekoracji bożonarodzeniowych jakimi będą 6 m choinka wraz z ozdobami i oświetleniem oraz świetlne elementy dekoracyjne mocowane do lamp ulicznych. Dekoracje te stworzą przyjazny i ciepły wizerunek otoczenia Bodzentyna w okresie świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Święta Trzech Króli. Dzięki tym dekoracjom Bodzentyn dołączy do grona miast, które starają się stworzyć przyjazny klimat dla wszystkich mieszkańców.

Drodzy Państwo.

ZADBAJMY O NASZĄ WSPÓLNĄ PRZESTRZEŃ!!!
ZADBAJMY O NASZ BODZENTYN!!!
ZAGŁOSUJMY NA PROJEKT NR 1!!!

budżet obywatelski Bodzentyna 2020 projekt 1 budżet obywatelski Bodzentyna 2020 projekt 1 

Budżet Obywatelski, Ośrodek Zdrowia w Bodzentynie , Budżet Obywatelski Miasta Bodzentyn

Copyright © 2020 e-Bodzentyn.pl. All rights reserved.