Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
ULKS Guliwer na Ogólnopolskim Turnieju "Pierwszy Krok Zapaśniczy"

ULKS Guliwer na Ogólnopolskim Turnieju "Pierwszy Krok Zapaśniczy"

Ogólnopolski Turniej "Pierwszy Krok Zapaśniczy" w zapasach w stylu wolnym młodzików i dzieci przyniósł naszym zawodnikom z ULKS Guliwer kolejne sukcesy i medale. Turniej odbył się 12 października w Połańcu z okazji 40-lecia Enei Elektrowni w Połańcu. Łącznie nasi zawodnicy przywieźli 12 medali w tym 3 złote, 6 srebrnych oraz 3 brązowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów. Poniżej pełna klasyfikacja naszych zawodników biorących udział w turnieju.

 

  • Kurtek Tomasz waga 25                    miejsce 2
  • Babiarz Wojciech waga 27               miejsce 3
  • Kowalik Michał waga 28                    miejsce 2
  • Płaczkowski Aleksander waga 32   miejsce 1
  • Babiarz Maciej waga 32                    miejsce 3
  • Kowalik Michał waga 28                   miejsce 2
  • Kozera Wojciech waga 30                miejsce 1
  • Kwieciński Maciej waga 36              miejsce 2
  • Kuś Mateusz waga 35                      miejsce 2
  • Rubinkiewicz Łukasz waga 32        miejsce 2
  • Wilczyński Bartosz waga 38           miejsce 1
  • Staszewski Kacper waga 57           miejsce 3

Natomiast dziewczęta wywalczyły 2 złote medale, 1 medal srebrny i 1 medal brązowy:

 •  Spurek Zuzanna waga 35       miejsce 3
 • Kozera Amelia waga 46           miejsce 1
 • Kowalska Gabriela waga 46    miejsce 2   
 • Hajdenrajch Julia waga 46      miejsce 1

Nasze zawodniczki wystartowały ponadto w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, który odbył się w dniach 25-26 października br. w Miliczu. Rywalizacja była zacięta, jednak Wiktoria Płaczkowska nie ustąpiła żadnej przeciwniczce i zdobyła złoto. Jej klubowe zawodniczki Julia Hajdenrajch i Julia Kowalik wywalczyły odpowiednio 5 i 7 miejsce:

 • Hajdenrajch Julia waga 50                 miejsce 5
 • Płaczkowska Wiktoria waga 58        miejsce 1
 • Kowalik Julia waga 58                        miejsce 7

Karol Kucharczyk

ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn ULKS Guliwer Bodzentyn

Świętokrzyska Miotła ParowaManex Maszyny

ULKS Guliwer, Zapasy