Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
ULKS Guliwer na Ogólnopolskim Turnieju "Pierwszy Krok Zapaśniczy"

Ogólnopolski Turniej "Pierwszy Krok Zapaśniczy" w zapasach w stylu wolnym młodzików i dzieci przyniósł naszym zawodnikom z ULKS Guliwer kolejne sukcesy i medale. Turniej odbył się 12 października w Połańcu z okazji 40-lecia Enei Elektrowni w Połańcu. Łącznie nasi zawodnicy przywieźli 12 medali w tym 3 złote, 6 srebrnych oraz 3 brązowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów. Poniżej pełna klasyfikacja naszych zawodników biorących udział w turnieju.

• Staszewski Kacper waga 57           miejsce 3

Natomiast dziewczęta wywalczyły 2 złote medale, 1 medal srebrny i 1 medal brązowy:

•  Spurek Zuzanna waga 35       miejsce 3
  • Kozera Amelia waga 46           miejsce 1
  • Kowalska Gabriela waga 46    miejsce 2
  • Hajdenrajch Julia waga 46      miejsce 1

Nasze zawodniczki wystartowały ponadto w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, który odbył się w dniach 25-26 października br. w Miliczu. Rywalizacja była zacięta, jednak Wiktoria Płaczkowska nie ustąpiła żadnej przeciwniczce i zdobyła złoto. Jej klubowe zawodniczki Julia Hajdenrajch i Julia Kowalik wywalczyły odpowiednio 5 i 7 miejsce: