Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
System Zgłoszeń Obywatelskich Potrzeb w Bodzentynie

System Zgłoszeń Obywatelskich Potrzeb w Bodzentynie

Od blikso trzech lat na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn fukcjonuje SZOP czyli System Zgłoszeń Obywatelskich Potrzeb. Używając tego systemu każdy mieszkaniec gminy może zdalnie z domu lub dowolnego innego miejsca przy użyciu komputera lub smartfona zgłosić np. usterkę lampy stojącej przy drodze, dziurę w jezdni, niebezpieczeństwo, zagrożenie oraz wiele innych zgłoszeń związanych z zagrożeniami i potrzebami w naszej gminie. Aby to zrobić należy kliknąć w ten link https://www.e-potrzeby.pl/Bodzentyn/map i w kilku prostych krokach stworzyć zgłoszenie. 

Każde zgłoszone zagrożenie lub potrzeba zostanie przekazana do odpowiedniego referatu gminy i zostanie naprawiony jak najszybciej jest to możliwe. Każda osoba, która stworzy zgłoszenie będzie mogła sprawdzać na jakim etapie obecnie jest realizowana oraz zobaczyć jakie działania zostały już zakończone.

System dostępny jest pod linkiem https://www.e-potrzeby.pl/Bodzentyn/map oraz na naszej stronie głównej z prawej strony klikając w kafelek o nazwie "SZOP". 

schemat szop

Inf. własna / wideo: http://www.tvswietokrzyska.pl/powiat-kielecki/bodzentyn/item/24223-system-zglaszania-obywatelskich-potrzeb.html

Miasto i Gmina Bodzentyn, System powiadamiania, SZOP