Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
OSP Bodzentyn

Strażacy z OSP Bodzentyn realizują Budżet Obywatelski Miasta Bodzentyn 2020

Dzięki Waszym głosom Ochotnicza Straż Pożarna w Bodzentynie wzbogaciła się o sprzęt warty około 91 tysięcy złotych, który znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy jak również samych Strażaków. 26 stycznia podczas głosowania zaproponowany przez OSP Bodzentyn projekt: "Zwiększenie Bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy Bodzentyn – zakup sprzętu dla OSP Bodzentyn" otrzymał 270 głosów i z ogromną przewagą zwyciężył głosowanie. To dzięki zaangażowaniu mieszkańców i ogromnej woli walki druhów z Bodzentyna nasza gmina będzie teraz bezpieczniejsza. Poniżej dostępne jest wideo, zdjęcia oraz więcej informacji o realizacji Budżetu Obywatelskiego Miasta Bodzentyn 2020. 

Sprzęt zakupiony ze środków z Budżetu Obywatelskiego 2020