Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
e-recepty w gminie Bodzentyn

Potrzebujesz recepty? #zostańWdomu i zamów online!

Od kilkunastu dni mieszkańcy Miasta i Gminy Bodzentyn mają możliwość zamówienia leków na receptę bez wychodzenia z domu. Potrzebę otrzymania recepty na leki stałe można w łatwy sposób droga mailową zgłaszać w trzech ośrodkach zdrowia na terenie gminy. Pisząc maila z prośbą o e-receptę pacjent powinien podać imię i nazwisko osoby, której recepta dotyczy, adres zamieszkania oraz leki stałe jakich aktualnie potrzeba. Czas oczekiwania na wystawienie e-recepty wynosi do 3 dni roboczych. W ciągu tego czasu otrzymacie Państwo również na maila czterocyfrowy kod recepty, z którym musicie udać się do najbliższej apteki. Wybierając się po leki pamiętaj o zabraniu ze sobą nr PESEL. Pamiętajcie, że wyjść z domu powinniście jedynie w ostateczności. Osoby starsze powinny poprosić rodzinę lub przyjaciół, aby odebrali leki w waszym imieniu. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. #zostańWdomu dla swojego i naszego dobra. 

 

Adresy mailowe, na które możecie wysłać swoje zgłoszenia:

Bodzentyn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wzdół Rządowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Św. Katarzyna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
recepty online ośrodek zdrowia Bodzentyn

Ośrodki zdrowia Gmina Bodzentyn telefony

Apel specjalisty medycyny rodzinnej Joanny Brzezińskiej do mieszkańców MiG Bodzentyn - #NieKłamMedyka 

Ośrodki Zdrowia w Gminie Bodzentyn, Koronawirus