Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Wideoinformator MiG Bodzentyn 26.06.20 r. - Budowa i modernizacja SUWów w Gminie Bodzentyn

Wideoinformator MiG Bodzentyn 26.06.20 r. - Budowa i modernizacja SUWów w Gminie Bodzentyn

sUW-y czyli Stacje Uzdatniania Wody. W dużym skrócie można powiedzieć, że służą do uzdatniania wód gruntowych. Jeszcze w tym roku w naszej gminie powstanie jeden nowy SUW we Wzdole Parcele oraz zmodernizowana zostanie stacja mieszcząca się przy ulicy Opatowskiej w Bodzentynie. Dzięki tym oraz wielu innym działaniom, woda w naszej gminie będzie czystsza.  Jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej o tym jak zmienia się infrastruktura wodociągowa w Mieście i Gminie Bodzentyn koniecznie obejrzyjcie nasz cały materiał.

 

 

PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn   PUK Bodzentyn  

 

Miasto i Gmina Bodzentyn, PUK Bodzentyn, Stacja Uzdatniania Wody