Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Bitwa o Wozy już w niedzielę - powalcz z nami o wóz dla OSP Bodzentyn

Już jutro 12 lipca w całym kraju odbędą się wybory Prezydenckie 2020. Podczas tych wyborów odbędzie się również Bitwa o Wozy, w której do wygrania jest nowy wóz strażacki dla 49 jednostek OSP z miejscowości, gdzie frekwencja była największa. Aby pomóc naszym strażakom wygrać tę Bitwę wystarczy iść na głosowanie! To nie wiele, a nagroda przyczyni się do poprawienia bezpieczeństwa w całej naszej gminie! Gorąco zachęcamy do udziału w niedzielnych wyborach. Dziękujemy! 

Apel Ochotnicza Straż Pożarna w Bodzentynie:

Uwaga ❗️❗️❗️
W niedziele rusza "Bitwa o wozy". W każdym z byłych 49 województw, wg stanu granic województw na dzień 31.12.1998 r., gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki. 🚒
🔥Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Bodzentyn. Pokazaliście na co Was stać w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Dzięki Waszej mobilizacji nasza jednostka została wyposażona w specjalistyczny sprzęt, który dba o bezpieczeństwo ratowników oraz mieszkańców naszej gminy.
🔥Mamy szanse na przekazanie z MSWiA promesy na zakup nowego specjalistycznego wozu bojowego, który w ogromnym stopniu poprawi nasz stan jednostki. Powinno to być ważne dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, ponieważ władza UMiG w Bodzentynie w najbliższych latach musiałaby zakupić z własnego budżetu nowy wóz do jednej z naszych jednostek. Koszt takiego wozu bojowego, to kwota w granicach 800 000zł-1 200 000zł. Wygrana w tym projekcie będzie ogromną pomocą przekazaną do OSP w naszej gminie, oraz dla budżetu gminy, ponieważ pozwoli zaoszczędzić setki tysięcy złotych, które będą mogły zostać wydane na inne ważne inwestycje w mieście lub sołectwach.
Udział w wyborach samorządowych, parlamentarnych czy prezydenckich to obowiązek każdego Polaka. Chcemy zaznaczyć, ze liczy się frekwencja, a nie to NA KOGO ODDACIE SWÓJ GŁOS. Może to być kandydat nr. 1, kandydat nr. 2 lub nieważny głos.
Prosimy Was o poświęcenie 10-15 minut, które stracicie na dojazd do Waszej komisji wyborczej i oddanie głosu.
Weźmy przykład z gminy Masłów, która w I turze wyborów wygrała walkę o nowy wóz.
Liczymy na Was! Zawalczmy o Polskę, albo przynajmniej wykorzystajmy szanse i wygrajmy nowy wóz bojowy dla naszej gminy!

OSP Bodzentyn, Wybory prezydenckie