Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Koncert ,,Perły Baroku" w kościele parafialnym w Bodzentynie

Wszystkich miłośników muzyki klasycznej i pięknych dźwięków gorąco zachęcamy do udziału w koncercie ,,Perły Baroku". Wydarzenie odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 11:00 w kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bodzentynie. Przed Państwem zaprezentują się artyści grający na altówce, wiolonczeli, klawesynie oraz skrzypcach. Nie zabraknie również pięknego śpiewu. Wstęp na koncert jest całkowicie bezpłatny. Na wydarzenie wydarzenie zaprasza Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Polska Fundacja Promocji Kultury Muzycznej.

Po koncercie odbędzie się Msza Święta, w której mieszkańcy naszej gminy podziękują za tegoroczne zbiory. Bedze to jedyna część obchodów tegorocznych Dożynek w naszej gminie. O oprawę muzyczną Mszy zadba Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Bodzentynie. 

Koncert ,Perły Baroku kościół Parafialny Bodzentyn

 

 

Koncert, Kultura i tradycja w Gminie Bodzentyn, Kościół Parafialny w Bodzentynie, Muzyka