Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Rusza nabór wniosków na usunięcie azbestu

Rusza nabór wniosków na usunięcie azbestu 2020

Na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn ruszył nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest. Wniosek o dofinansowanie usunięcia tego groźnego materiału można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn przy ul. Suchedniowskiej 3 w pokoju nr 1 oraz elektronicznie za pośrednictwem e-maila. Uzupełniony wniosek należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które złożą wnioski przed 21 sierpnia mogą spodziewać się odbioru azbestu jeszcze w tym miesiącu. Natomiast wnioski złożone po 21 sierpnia będą realizowane dopiero w przyszłym roku, więc warto się pośpieszyć. 

Formularz wniosku o dofinansowanie dostępny jest pod niniejszym ogłoszeniem oraz na stronie http://www.bodzentyn.bip.jur.pl/ w zakładce „Druki do pobrania”, a także w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie pok. nr 1 (parter).

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wyroby zawierające azbest należy usunąć do 2032 roku !

Wszelkie informacje i wyjaśnienia związane z usuwaniem azbestu z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn można uzyskać pod nr tel. 41 311 50 10 wew. 13.

Załączniki:

  1. Wniosek o dofinansowanie wykonania prac związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Miasto i Gmina Bodzentyn