Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Łysica Bodzentyn

IV Liga Świętokrzyska Łysica Bodzentyn - Star Starachowice 0:2 - zdjęcia

W meczu 15. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej przez ponad 80 minut Łysica Bodzentyn walczyła ze Starem Starachowice jak równy z równym. Niestety w ostatnich 10 minutach spotkania nasza drużyna popełniła więcej błędów, które bezlitośnie wykorzystali starachowiczanie. Obie drużyny przez całe spotkanie prezentowały szybką i ciekawą grę. Pierwszą bramkę dla gości w 81' minucie zdobył Klaudiusz Marzec. W doliczonym czasie gry na 2:0 wynik podwyższył Dawid Płatek. Niedzielne spotkanie na stadionie przy ulicy Wolności 4 rozpoczęło się o godzinie 13:00 i odbyło się bez udziału publiczności zgodnie z obowiązującymi restrykcjami dla obszarów objętych "czerwoną strefą". Po dzisiejszym spotkaniu Łysica Bodzentyn zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Kolejny mecz zawodnicy z Bodzentyna rozegrają z drużyną OKS Opatów. Zapraszamy na galerię zdjęć z dzisiejszego spotkania.