Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
"Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn - Odc. nr 24 - Bodzentyn

"Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn - Odc. nr 24 - Bodzentyn

Nadszedł czas na finał naszego cyklu "Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn! Przez ostatnie trzy miesiące Burmistrz Dariusz Skiba wraz z kolegami przebiegł ponad 240 kilometrów po naszej gminie. Głównymi celami akcji było zachęcenie mieszkańców do aktywnego trybu życia, zwiedzania naszej gminy oraz przyciągnięcie turystów do odwiedzania naszego regionu oraz osiedlania się na stałe w gminie Bodzentyn. Ostatni, 24 odcinek wakacyjnego serialu nagraliśmy w Bodzentynie. W materiale z finałowego biegu zobaczycie piękne zabytki i miejsca w Bodzentynie oraz podsumowanie całej akcji. Gorąco zachęcamy do obejrzenia całego nagrania. Dziękujemy, że byliście z nami podczas biegów zarówno jako uczestnicy jak i kibice. Zimą planujemy kolejny cykl filmów, tym razem poświęcony najważniejszym zabytkom na terenie naszej gminy. 

 

Bodzentyn, Zdjęcia i wideo, Gmina Bodzentyn, Biegiem Poznajemy Gminę Bodzentyn