Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
  • Start
  • Aktualności
  • IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn - GKS Nowiny 1:3 - zdjęcia
Łysica Bodzentyn

IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn - GKS Nowiny 1:3 - zdjęcia

W 18. kolejce spotkań IV Ligi Świętokrzyskiej Łysica Bodzentyn na boisku przy ulicy Wolności podejmowała zespół GKS Zio - Max Nowiny. Nasza drużyna niestety już w 11 minucie straciła bramkę i musiała gonić wynik. Kolejne dwie bramki dla gości padły w 24 i 54 minucie spotkania. Honorowe trafienie dla Łysicy Bodzentyn zdobył Kamil Uciński w 56 minucie meczu. W 19. kolejce Łysica zmierzy się z zespołem z Buska, gdzie powalczy o kolejne punkty. Zapraszamy na zdjęcia ze spotkania Łysica Bodzentyn - GKS Zio - Max Nowiny. 

Na chwilę przed rozpoczęciem meczu odbyła się krótka uroczystość, podczas której dwóm zawodnikom naszej drużyny wręczono pamiątkowe puchary. Pierwszy otrzymał Kamil Garbacz za setny mecz w barwach Łysicy, a drugi puchar powędrował w ręce Mirosława Kalisty za 150 strzeloną bramkę dla naszego zespołu. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! 

Copyright © 2020 e-Bodzentyn.pl. All rights reserved.
Projekt i wykonanie e-Łysogóry
e-Łysogóry