Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Fortuna Puchar Polski: Łysica Bodzentyn - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 - zdjęcia

Łysica Bodzentyn w meczu 5. rundy Okręgowego Pucharu Polski przegrała z trzecioligowym zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3. Nasz zespół pierwszą bramkę stracił w 42 minucie, a kolejne w 64 i 70 minucie spotkania. Zawodnicy z Ostrowca kontrowali mecz od samego początku i zasłużenie awansowali do kolejnej rundy PP. KSZO gratulujemy wygranej, a zawodnikom Łysicy Bodzentyn życzymy powodzenia w kolejnym meczu z drużyną Naprzód Jędrzejów, który odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Zapraszamy na galerię zdjęć z meczu Łysica KSZO.