Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

"Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn - podsumowanie serii

Przez ubiegłe lato wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Bodzentynie przygotowaliśmy 24 odcinki serii - "Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn, w których pokazaliśmy wszystkie sołectwa na terenie gminy Bodzentyn. Podczas kilkudziesięciu dni, zarejestrowaliśmy ponad tysiąc zdjęć i wideo ukazujących piękno naszej gminy. Celem akcji było zachęcenie mieszkańców gminy do aktywnego spędzania wolnego czasu, zwiedzania naszej gminy, zwrócenie uwagi na walory terenów, na których mieszkamy oraz przyciągnięcie turystów do odwiedzania naszego regionu jak i osiedlania się na stałe w gminie Bodzentyn. To była bardzo ciekawa i pouczająca podróż, dzięki której wiele osób zobaczyła zakątki naszej gminy, o których nie wiedziała i mamy nadzieję, że w nadchodzącym czasie osoby te odwiedzą nieznane miejsca. Dziś przygotowaliśmy dla Was podsumowanie wszystkich filmów złączony w jedną całość. Z każdego materiału wyciągnęliśmy po kilka kadrów, aby przygotować jeden materiał o całej gminie. Zapraszamy do oglądania i zwiedzania naszej pięknej gminy Bodzentyn. 

Wszytskie filmy z serii "Biegiem" Poznajemy Gminę Bodzentyn