Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Aleksander Płaczkowski ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski w zapasach

Aleksander Płaczkowski ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski w zapasach

Aleksander Płaczkowski ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski w zapasach

21 czerwiec 2021

Aleksander Płaczkowski to prawdziwa duma Bodzentyna i Województwa Świętokrzyskiego. Nasz zawodnik z ULKS Guliwer 19 czerwca 2021 w zawodach, które odbyły się w Miliczu sięgnął po srebrny medal Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Zapasach. Aleksander doskonale poradził sobie w walkach i uległ dopiero w finale po bardzo wyrównanym pojedynku z zawodnikiem z Karlina. Doskonała postawa młodego zawodnika potwierdza jego talent i świetne przygotowanie naszych zapaśników do udziału w imprezach na najwyższym szczeblu. Srebrny medal to ogromne osiągnięcie dla naszej gminy, jak również całego województwa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wierzymy, że ten medal doda sił Aleksandrowi i zmotywuje go do jeszcze cięższej pracy. 

 

Trenerzy : Karol Kucharczyk i Zbigniew Płaczkowski