Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Nawet 7 tysięcy złotych dotacji na tworzenie inicjatyw oddolnych

Nawet 7 tysięcy złotych dotacji na tworzenie inicjatyw oddolnych

„Świętokrzyski Fundusz Lokalny” to program stworzony przez Fundację Imienia Stefana Artwińskiego, w ramach którego można otrzymać od 2 do 7 tysięcy złotych na zorganizowanie inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.) wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego. Program skierowany jest do organizacji, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych. Termin składania wniosków mija 21 lipca 2021 roku o godzinie 23:59. Zachęcamy do składania wniosków i organizacji wydarzeń na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn. 

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu, lubisz pracę zespołową i udzielasz się społecznie , wasza młoda organizacja chce wskoczyć na wyższy poziom i się rozwijać
Nie czekaj! Wejdź na stronę www.swietokrzyskiegranty.pl i dowiedz się więcej!

O mikrodotacje ubiegać się mogą:
• młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia
wniosku
• grupy nieformalne – min. 3 osoby pełnoletnie wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego, grupy nieformalne mają dwie drogi wystąpienia o grant:
– wspólnie z patronem
– samodzielnie
• grupy samopomocowe dobrowolne zespoły osób, których aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków

Wnioski należy złożyć przez Generator Wniosków on-line dostępny na stronie www.swietokrzyskiegranty.pl/ od dnia 01 lipca 2021 do dnia 21 lipca 2021 roku do godziny 23.59.

Regulamin konkursu:
https://www.swietokrzyskiegranty.pl/site/documents

Kontakt z operatorem:
https://www.swietokrzyskiegranty.pl/site/contact

mikrodotacje na działania lokalne mikrodotacje na działania lokalne

Miasto i Gmina Bodzentyn, Dotacje