Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Glam Lashes – Monika Łebek

Profesjonalne mobilne studio piękna Glam Lashes – Monika Łebek zaprasza!

Profesjonalne mobilne studio piękna Glam Lashes – Monika Łebek zaprasza!

11 lipiec 2021

Profesjonalne mobilne studio piękna Glam Lashes – Monika Łebek to nowa firma na terenie naszego regionu, która na rynek wprowadza innowacyjne rozwiązania z branży beauty. Mobilne studia piękności to nowy rodzaj usługi, który z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą liczbę zainteresowanych osób. Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy, że poszukujesz usług na najwyższym poziomie i w najlepszej cenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Glam Lashes, którą prezentujemy w dalszej części artykułu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z usług studia zapraszamy na stronę firmy pod adresem: https://monika-lebek.pl

Kilka słów o Glam Lashes Monika Łebek :

Glam Lashes to nowy projekt lecz makijażem, fryzurami i rzęsami amatorsko zajmuje się od wielu lat. Przez ten czas rozwijałam swoje umiejętności, wiedzę i techniki. Teraz pora przejść na szczebel zawodowy i korzystając ze zdobytej wiedzy, z najlepszych kosmetyków i narzędzi staram się świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Gorąco zachęcam do kontaktu i korzystania z moich usług.

Dane firmy

GLAM LASHES MONIKA ŁEBEK-GRZESIK
Lechów, 90
26-004, Bieliny

Adres e-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer telefonu

Oferta:

Makijaż
Od 80,-
Makijaż okolicznościowy 80 zł
Makijaż ślubny i próbny ślubny
Makijaż biznesowy
Makijaż do sesji zdjęciowej
Makijaż sylwestrowy
Rzęsy
Od 70,-
Uzupełnienie rzęs 70 zł.
Założenie rzęs 150 zł
Lifting i lanimcija rzęs i brwi 150 zł
Fryzury
Od 40,-
Upiecia codzienne od 40 zł
Upiecia okolicznościowe 100 zł
Loki
Prostowanie włosów
Koloryzacja włosów