Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów

Derby Południa dla Łysicy Bodzentyn

06 wrzesień 2021

Derby Południa, czyli spotkania pomiędzy Łysicą Bodzentyn, a Orliczem Suchedniów od lat przynoszą wiele emocji zarówno na trybunach jak i boisku. Nie inaczej było tym razem. W niedzielę 5 września na stadionie przy ulicy Wolności, Łysica podejmowała zespół z Suchedniowa w ramach 5. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej. Pierwsza połowa padła łupem gości z Suchedniowa, którzy cieszyli się z bramki już w 14 minucie meczu. Druga połowa to już znaczna poprawa gry gospodarzy. Po świetnej akcji bramkę dla naszego zespołu zdobył w 47 minucie Kryspin Kutera doprowadzając do remisu, a w 72 minucie spotkania na 2:1 podwyższa wynik Pablo Muniz. Łysica Bodzentyn po wygranym meczu dopisała kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Kolejne spotkanie Łysica rozegra w Daleszycach.