Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Grandarun Ekstremalny Bieg Świętokrzyski Bodzentyn

GRANDARUN - Ekstremalny Bieg Świętokrzyski 2021 - podsumowanie biegów

14 wrzesień 2021
GRANDARUN czyli Ekstremalny Bieg Świętokrzyski w Kamieńcu już za nami. Na starcie ekstremalnie trudnego biegu stanęło blisko 50 śmiałków, którzy chcieli sprawdzić swoje siły na trasie, która delikatnie mówiąc nie należała do najłatwiejszych. Organizatorzy wydarzenia, które odbyło się w sobotę 11 wrzesnia 2021 roku przygotowali dwie trasy na dystansach 5 oraz 10 kilometrów. Na obu długościach nie brakowało miejsc, gdzie trzeba było się wspinać, skakać oraz czołgać. Zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy i zapraszamy już za rok na kolejną edycję wydarzenia!
Wśród kobiet najlepsza okazała się Kamila Zatorska. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Garbala, a  trzecie  Katarzyna Cedro-Lisowska. W gronie mężczyzn triumfował Stanisław Pytel, drugą pozycję zajęli ex aequo Patryk Ostrowski i Jakub Paszkiel.