Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
 Wydział Komunikacji w Bodzentynie

21 września Wydział Komunikacji w Bodzentynie zamknięty

We wtorek 21 września Wydział Komunikacji w Bodzentynie będzie nieczynny dla odwiedzających go klientów. Filia w Bodzentynie czynna jest od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30. Przed wizytą w Wydziale Komunikacji konieczna jest wcześniejsza rejestracja. 

 

Przypominamy, aby zarejestrować swój pojazd w Bodzentynie, należy umówić się na wizytę za pośrednictwem strony: https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/, ponieważ filia działa tylko i wyłącznie w oparciu o rejestrację internetową. Wizytę można umówić na 5 dni do przodu, a jedna osoba może zarejestrować tylko jeden samochód. Wygenerowane potwierdzenie wizyty należy wziąć ze sobą, w formie wydruku, bądź w wersji elektronicznej, np. na urządzeniu mobilnym.

W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/. Rejestrując pojazd telefonicznie bądź przez Internet, musimy podać niezbędne do rejestracji informacje: imię i nazwisko, sześć pierwszych cyfr numeru PESEL, numer telefonu, numery tablic rejestracyjnych i cztery ostatnie znaki VIN (to 17-cyfrowy numer VIN, który znajduje się na każdym samochodzie oraz w dowodzie rejestracyjnym).

Wydział Komunikacji w Bodzentynie, Filia Wydziału Transportu i Komunikacji w Bodzentynie