Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Szlachetna Paczka 2021 Gmina Bodzentyn

Szlachetna Paczka 2021 - rodziny z gminy Bodzentyn potrzebują Twojej pomocy

Wielkimi krokami zbliżamy się do najbardziej radosnego okresu w roku jakim są Święta Bożego Narodzenia. Niestety nie dla każdego nadchodzący czas będzie radosny i spokojny. Wiele rodzin w całym kraju jak również z naszej gminy ma trudności finansowe, które nie pozwalają w pełni cieszyć się z nadejścia Bożego Narodzenia. Tu z pomocą przychodzi Szlachetna Paczka, która w sobotę 13 listopada o 8:00 otworzyła Bazę Rodzin Szlachetnej Paczki. Dzięki niej, wolontariuszom i ludziom dobrej woli co roku tysiące osób może spędzić Święta w cieple i spokoju. Wśród potrzebujących są również mieszkańcy Miasta i Gminy Bodzentyn.

Od 13 listopada 2021 roku przez kolejne cztery tygodnie każdy może wybrać z bazy rodzinę, której chce pomóc. Darczyńcą może zostać każdy, wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wspólnie z bliskimi, kolegami z pracy czy szkoły przygotować Paczkę dla wybranej rodziny, do której w ostatnich tygodniach dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki.  

W gminie Bodzentyn znajduje się pięć takich rodzin, które potrzebują pomocy. Nie wiemy kim są, ale mogą to być nasi sąsiedzi, przyjaciele, a nawet rodzina, o których problemach z różnych powodów nic nie wiemy. Każdy z nas wie, że dobrze jest pomagać i warto dzielić się z innymi dobrem. Dobro wraca, może nie dziś, nie jutro ale wierzymy, że jeśli dziś pomożemy komuś, kiedyś to dobro powróci ze zdwojoną siła. Warto pomagać, szczególnie tym, którzy nas otaczają. Więc jeśli możecie prosimy o pomoc potrzebującym rodzinom z terenu naszej gminy. 

Niżej publikujemy linki do wszystkich potrzebujących rodzin z gminy Bodzentyn. Zachęcamy zapoznać się z historią i potrzebami każdej z rodzin. 

Aktualna lista Rodzin z gminy Bodzentyn: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/286

Link bezpośrednie do każdej z rodzin, które wciąż potrzebują pomocy: 

Pani Katarzyna z Rodzinąhttps://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/52444/1444
Pan Andrzej z Rodziną: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/60040/1444
Pani Katarzyna z Rodziną: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/65099/1444

 

Rodziny, które już otrzymały pomoc: 
Pani Helena z Rodziną: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/66826/1444
Pani Anna z Rodziną: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/69478/1444
Pani Halina z Rodziną: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/60640/1444
Pan Leszek: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/67189/1444
Pan Jan: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/60055/1444

Będziesz przygotowywać Szlachetną Paczkę po raz pierwszy? Zobacz poradnik z cennymi wskazówkami i wybierz rodzinę: https://www.szlachetnapaczka.pl/poradnik-darczyncy/.  

Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/aktualnosci/ruszyla-21-edycja-szlachetnej-paczki-tysiace-rodzin-czeka-na-swoich-darczyncow/

Bodzentyn, Miasto i Gmina Bodzentyn, Pomoc dla potrzebujących, Szlachetna Paczka