Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Udany Turniej Charytatywny we Wzdole Rządowym - Udało się zebrać pokaźną sumę!

Udany Turniej Charytatywny we Wzdole Rządowym - Udało się zebrać pokaźną sumę!

Udany Turniej Charytatywny we Wzdole Rządowym - Udało się zebrać pokaźną sumę!

21 marzec 2022
3060 złotych to suma jaką udało się zebrać organizatorom podczas niedzielnego Turnieju Charytatywnego "Pomagamy Pawłowi i jego rodzinie stanąć na nogi!" w piłce nożnej halowej. Pieniądze, które zostaną przeznaczone na poprawę sytuacji życiowej Pawła i jego rodziny udało się zebrać dzięki wpisowemu zespołów oraz datkom zebranym w specjalnie przygotowane puszki. Na turnieju pojawili się nie tylko zawodnicy ale również kibice poszczególnych zespołów. Do rywalizacji w zawodach stanęło 9 drużyn, które rywalizowały w trzech grupach, w których mecze odbywały się w formule "każdy z każdym".  Dwa najlepsze zespoły z każdej z grup awansowały do dalszej części turnieju i finału, w którym zmierzyły się zespoły Cziki Flopa oraz UKS Wzdół.

Ogromne podziękowania organizatorzy kierują do sędziów: Filipa Dziewięckiego i Adriana Sitarza, Aleksandry Raczyńskiej odpowiedzialną za opiekę medyczną, panu Jarosławowi Durlejowi za koordynację turnieju, dyrektorowi Szkoły we Wzdole Rządowym za umożliwienie rozegrania zawodów w hali sportowej, Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Bodzentynie, Urzędowi Miasta i Gminy Bodzentyn oraz sklepowi ABC we Wzdole za wsparcie.

Przypomnijmy, że celem zbiórki było zebranie środków dla 21 letniego Pawła Miśty i jego babci. Oboje żyją w trudnych warunkach i potrzebna jest im pomoc finansowa, która zapewni lepsze życie. Dziękujemy wszystkim osobom za udział w turnieju i wsparcie tej wyjątkowej akcji! 

Więcej informacji na stronie zbiórki w linku: https://zrzutka.pl/bcv5j3. Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/492008029203545