Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Do Miasta i Gminy Bodzentyn wjechał....Uber. Promocja -50% na start!

Do Miasta i Gminy Bodzentyn wjechał....Uber. Promocja -50% na start!

Do Miasta i Gminy Bodzentyn wjechał....Uber. Promocja -50% na start!

12 kwiecień 2022

Uber czyli aplikacja do zamawiania przejazdów kilka dni temu zawitała do Kielc i okolic. Nieoczekiwanie swoim zasięgiem Uber objął również kilka gmin w okolicy stolicy województwa świętokrzyskiego, w tym również Miasto i Gminę Bodzentyn. Na dobry początek Uber przygotował promocje, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić nawet 50% na trzech pierwszych przejazdach. 

Aplikacja Uber znana jest na całym świecie i z powodzeniem funkcjonowała dotąd w 13 lokalizacjach w Polsce takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Bydgoszcz czy Wrocław. Od czwartku 7 kwietnia na liście Ubera można znaleźć również Kielce jako 14 lokalizacje w kraju. Uber swoim zasięgiem objął także okoliczne gminy wokół Kielc, wśród których znalazły się: Masłów, Chęciny, Piekoszów czy Bodzentyn.  

Możesz być pasażerem Ubera lub jego kierowcą. Szczegóły w linku: https://www.uber.com/pl/pl/drive/requirements/

 

Aplikacja mobilna Uber, którą można pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store umożliwiając swoim użytkownikom dotarcie do celu z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną w momencie zamawiania przejazdu. Używając aplikacji lub odwiedzając strone internetową można sprawdzić przybliżoną cenę przejazdu i zamówić pojazd.

Na dobry start właściciele platformy przygotowali atrakcyjne promocje dla nowych użytkowników. Wpisując kod KochamKielce3x50, pasażerowie mogą skorzystać z 50% promocji na trzy przejazdy. Promocja trwa do 17 kwietna 2022 r. 

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:

1. Pobrać aplikację z Google Play lub AppStore

2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać kod KochamKielce3x50

3. Ustawić miejsce docelowe

4. Ustawić miejsce odbioru

5. Zamówić przejazd

6. Po zatwierdzeniu podróży, użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie

7. Przed wejściem do pojazdu, należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji.

Zdjęcia i informacja: Uber.com/inf. własna