Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Mieszkaniec Bodzentyn finalistą Grand Press Photo 2022

Mieszkaniec Bodzentyna finalistą Grand Press Photo 2022

Zdjęcie autorstwa pochodzącego z Bodzentyna Marka Kity znalazło się wśród 302 fotografii, które awansowały do finału XVIII edycji Grand Press Photo 2022. Sam awans do tego prestiżowego konkursu to ogromny sukces. Marek znalazł się wśród  63 autorów, którzy awansowali do ścisłego finału. Jednak dzięki naszej pomocy Marek może osiągnąć znacznie więcej. Obecnie do 1 czerwca, do godziny 23:59 w sieci trwa głosowanie na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów. To my decydujemy, która fotografia okaże się najlepsza w tegorocznej edycji konkursu. Aby oddać swój głos na fotografię autorstwa Marka Kity wystarczy wejść w link - https://www.press.pl/glosowanie/podglad/cee0f31cafafc1fe63f2936d016ccffc?page=1 i kliknąć przycisk - Zagłosuj! Liczymy na Wasze głosy! 

Zdjęcie Marka Kity jest również nominowane w kategorii Single – Own Vision, w której znalazło się jeszcze 4 inne zdjęcia. O tym, które zdjęcie okaże się najlepsze zadecyduje Jury konkursu. Pełną listę nominacji znajdziecie w linku: https://grandpressphoto.pl/nominowani/

Zobacz zdjęcie finałowe autorstwa Marka Kity: 

fot. Marek Kita

Grand Press Photo - Ogólnopolski Konkurs Fotografii Reporterskiej to najważniejszy w Polsce konkurs fotografii skierowany do osób zajmujących się zawodowo fotografią reporterską, w tym prasową oraz dokumentalną.  Przewodniczącą w tegorocznej edycji konkursu jest Ami Vitale, zeszłoroczna zwyciężczyni Grand Press Photo. Laureatów Grand Press Photo 2022 poznamy już 2 czerwca podczas gali finałowej. 

Bodzentyn, Miasto i Gmina Bodzentyn, Konkurs