Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Dzień Mamy i Taty w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie

Dzień Mamy i Taty w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie

Dzień Mamy i Taty w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie

07 czerwiec 2022

1 czerwca dzieci z Samorządowego Przedszkola w Bodzentynie zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców. Do występu przygotowały się z ogromnym zaangażowaniem, a każda zaśpiewana piosenka i wyrecytowany wiersz płynął prosto z serca. Właśnie poprzez śpiew i wiersze dzieci z naszego przedszkola chciały podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę, ale też okazać swoją wielką miłość do rodziców. To był wyjątkowy czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, czas pełen pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień.

Na zakończenie wydarzenia dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki, składając przy tym serdeczne życzenia. Rodzice natomiast , poza gorącymi uściskami, nagrodziły swoje pociechy słodkimi upominkami.

Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil Rodzice zapomnieli o swoich codziennych sprawach, rozweselili się i wzruszyli. Wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta  życzymy radosnych dni spędzonych  ze swoimi pociechami.