Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zapraszamy na MONSTER TRUCK SHOW w Bodzentynie

Zapraszamy na MONSTER TRUCK SHOW w Bodzentynie

Zapraszamy na MONSTER TRUCK SHOW w Bodzentynie

15 czerwiec 2022

Plac Targowy przy ulicy Suchedniowskiej w Bodzentynie 22 czerwca stanie się areną niesamowitych popisów kaskaderskich oraz szybkich i głośnych samochodów! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa około 90 minut więc warto uczestniczyć już od samego początku! Organizatorzy zapewniają gwarantowane i niezapomniane emocje! Uczestnicy będą mogli poczuć się jak na prawdziwym planie hollywoodzkiego filmu akcji! Będą samochody, ogień i hałas! Musicie to zobaczyć i przekonać się na własnej skórze! Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podekscytowanego tłumu z pewnością zrobią na Tobie nie lada wrażenie. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show. ! Szczegóły wydarzenia w dalszej części tekstu. Wstęp na wydarzenie jest płatny. 

Zapraszamy Cię na imprezę  na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
  • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
  • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
  • I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
  • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!

Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!

22.06 ŚRODA GODZ. 19:00
BODZENTYN, 
PLAC TARGOWY, UL. SUCHEDNIOWSKA

Nie możesz tego przegapić! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy!!!

Cennik biletów na wydarzenie: 

Do 3 lat gratis
Od 3 do 10 lat 30 zł
Od 10 do 17 lat 40 zł 
Dorośli 50 zł