Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Harmonogram wywozu śmieci w MiG Bodzentyn od 01.07.22 r. do 31.12.22 r.

Harmonogram wywozu śmieci w MiG Bodzentyn od 01.07.22 r. do 31.12.22 r.

Oto nowy harmonogram wywozu odpadów z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn na drugą część 2022 roku. Firma Eko-Kwiat Sp. z o.o. z Woli Jachowej będzie przez kolejne pół roku odbierać odpady z terenu naszej gminy. W tym półroczu rachunki za wywóz śmieci ponownie nieznacznie wzrosną. W związku z tym na okres od 01.07.2022 r. do 31.12.2022 r. firma Eko-Kwiat przygotowała nowy hemogram wywozu odpadów z terenu naszej gminy. W dalszej części tekstu znajdą Państwo harmonogram wraz z dokładnym opisem dat i miejscowości. Aktualny harmonogram znajdziecie również na stałe w zakładce u góry strony: Menu -> Przydatne -> Harmonogram wywozu odpadów.  

 

Do pobrania: 

Bodzentyn - zabudowa jednorodzinna

Bodzentyn - zabudowa wielorodzinna

Celiny, Wola Szczygiełkowa, Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Górna, Podgórze

Kamionka, Podmielowiec, Siekierno-Podmieście, Siekierno-Przedgrab, Siekierno-Smyków, Siekierno-Stara Wieś, Kamienna Góra, Parcelanci, Skorucin, Leśna-St.Wieś, Podkonarze, Chrusty, Nowa Wieś

Orzechówka, Stara Wieś, Wiącka, Wzdół Rządowy, Wzdół-Kolonia, Wzdół-Parcele, Kapkazy

Ściegnia, Kamieniec, Hucisko, Psary-Kąty, Psary-Podłazy, Psary-Stara Wieś, Podlesie,Cerle

Śniadka Druga, Śniadka Pierwsza, Śniadka Trzecia, Trzcianka, Parcele, Sieradowice Drugie, Sieradowice Pierwsze, Sieradowice-Parcele

Św. Katarzyna, Wilków

 

 

harmonogram wywozu śmieci Bodzentyn Jednorodzinna 2022   harmonogram wywozu śmieci Bodzentyn zabudowa wielorodzinna 2022   harmonogram wywozu śmieci Celiny, Wola Szczygiełkowa, Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Górna, Podgórze 2022   harmonogram wywozu śmieci Kamionka, Podmielowiec, Siekierno-Podmieście, Siekierno-Przedgrab, Siekierno-Smyków, Siekierno-Stara Wieś, Kamienna Góra, Parcelanci, Skorucin, Leśna-St.Wieś, Podkonarze, Chrusty, Nowa Wieś 2022 &nbsp harmonogram wywozu śmieci Orzechówka, Stara Wieś, Wiącka, Wzdół Rządowy, Wzdół-Kolonia, Wzdół-Parcele, Kapkazy 2022   harmonogram wywozu śmieci Ściegnia, Kamieniec, Hucisko, Psary-Kąty, Psary-Podłazy, Psary-Stara Wieś, Podlesie,Cerle 2022   harmonogram wywozu śmieci Św. Katarzyna, Wilków 2022   harmonogram wywozu śmieci Śniadka Druga, Śniadka Pierwsza, Śniadka Trzecia, Trzcianka, Parcele, Sieradowice Drugie, Sieradowice Pierwsze, Sieradowice-Parcele 2022  

Miasto i Gmina Bodzentyn, Harmonogram wywozu śmieci