Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Wakacyjna Przygoda nad zalewem w Wilkowie

Moc atrakcji i prawdziwa Wakacyjna Przygoda nad zbiornikiem wodnym w Wilkowie

Moc atrakcji i prawdziwa Wakacyjna Przygoda nad zbiornikiem wodnym w Wilkowie

30 lipiec 2022

Zalew w Wilkowie w gminie Bodzentyn jest miejscem, które w ostatnich latach przyciąga turystów jak i okolicznych mieszkańców niczym magnes! Nasz zbiornik wodny postrzegany jest wśród odwiedzających go gości jako bezpieczny, czysty, przyjazny dzieciom, seniorom oraz zwierzętom, z którymi goście licznie przybywają na spacery wokół zalewu. To doskonałe miejsce dla wędkarzy, rowerzystów, biegaczy oraz miłośników plażowania i pływania. To co wyróżnia zalew w Wilkowie to przepiękny widok na Łysicę, spokój, cisza i brak tłumów. Tuż nad brzegiem odwiedzający znajdą plażę, miejsca do łowienia ryb, wypożyczalnie sprzętu do pływania, punkty gastronomiczne jak również od tego sezonu przygotowaną przez firmę "Wakacyjna Przygoda" wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego. 

W asortymencie Wakacyjnej Przygody każdy znajdzie coś dla siebie.  Dmuchańce, gokarty na pedały, samochodziki elektryczne oraz mechaniczne zebry. Doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przez całe wakacje, oczywiście jeśli tylko pogoda pozwala firma stacjonuje przy parkingu nad zalewem w Wilkowie. Zapewniamy, że nie można przegapić Wakacyjnej Przygody i przejść obok niej obojętnie! Wybierając się nad zalew w Wilkowie koniecznie odwiedźcie stanowisko firmy i skorzystajcie z bogatej oferty na doskonałą zabawę! 

Sprawdź co przygotowała dla Was Wakacyjna Przygoda na ich FB: https://www.facebook.com/Wakacyjna-przygoda-wypo%C5%BCyczalnia-nad-zalewem-w-Wilkowie-109668971795839 

Uwaga, ten post jest sposorowany przez firmę Wakacyjna przygoda - wypożyczalnia nad zalewem w Wilkowie