Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Udane rozpoczęcie sezonu Łysicy Bodzentyn przed własną publicznością

Udane rozpoczęcie sezonu Łysicy Bodzentyn przed własną publicznością - zdjęcia i wideo

22 sierpień 2022

Łysica Bodzentyn w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością w rozgrywkach Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej wygrała z zespołem Piasta Stopnicy 2:0. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu nie należała do najlepszych i to goście rozpoczęli strzelanie na stadionie przy ul. Wolności. Po bramce w 24 minucie Łysica do przerwy przegrywała z Piastem 0:1. Druga połowa to już znacznie lepsza gra Łysicy. Do bramki gości najpierw w 62 minucie z rzutu karnego trafił  Michał Mikosa, a w 93 minucie kapitalnym trafieniem popisał się Paweł Kilijański gwarantując Łysicy Bodzentyn zwycięstwo i trzy punkty.

Na trybunach zasiadło blisko 200 kibiców, którzy gorącymi brawami i oklaskami wspierali nasz zespół. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z meczu i skrótu wideo przygotowanego przez media klubowe Łysicy Bodzentyn.