Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Grad bramek i wysoka porażka Łyscy w 8. kolejce Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej - zdjęcia i wideo

Grad bramek i wysoka porażka Łysicy w 8. kolejce Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej - zdjęcia i wideo

03 październik 2022
Aż 8 goli obejrzeli kibice podczas niedzielnego meczu na stadionie przy ul. Wolności w Bodzentynie. W ramach 8. kolejki Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej Łysica Bodzentyn podejmowała zespół MKS Unii Sędziszów. Pierwsze 30 minut spotkania to dobra i wyrównana gra obu zespołów, które zdobyły po jednej bramce. W końcówce pierwszej połowy więcej sił mieli goście, którzy dołożyli jeszcze dwie bramki i na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa przyniosła kibicom kolejne trzy bramki dla gości i jedną dla naszej drużyny. Po 90 minutach gry Łysica Bodzentyn przegrała z zespołem z Sędziszowa aż 6:2. Zapraszamy na zdjęcia i skrót wideo.