Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Koncert Mikołajkowy w Kapkazach

Mikołajkowy koncert zespołu Na Górze w Kapkazach

Jeśli nie mają Państwo planów na piątkowy wieczór to warto wybrać się dziś wieczorem do Kapkaz, gdzie jak piszą autorzy odbędzie się Mikołajkowy Spontaniczny Koncercik Prawie Akustyczny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny lecz ilość miejsc jest ogranicznona. N scenie zaprezentuje się zespół Na Górze oraz Gędzi Chór. Serdecznie zapraszamy do udziału i zapisywania się na wydarzeniu na Facebooku u organizatorów: Mikołajkowy Spontaniczny Koncercik Prawie Akustyczny - link

 

Zapraszamy na spotkanie ze zjawiskiem pod nazwą Na Górze. To w pewnych kręgach kultowy zespół - zespół legenda. Bohaterowie wielokrotnie nagrodzonego w Polsce i za granicą filmu : Na Górze Tyryryry" ( chyba jeszcze go nie ma w sieci, bo nadal podróżuje po festiwalach i "kosi" nagrody ). Tak przy okazji to nasi przyjaciele od ... zarania Kapkazów. To Oni otwierali naszą scenę w stodole w 1997 roku spektaklem i koncertem. I od wtedy ścieżki nasze przecinają się co i rusz.
Piątkowy, grudniowy wieczór to dobry czas na spotkanie przy ogniu - będziemy w ciepłej sali. Gędzi Chór też zagędzi odrobinę i kilka utworów zagra .... w niepełnym składzie, bo pomysł narodził się dziś i magik perkusjonaliów grał będzie gdzieś indziej i na czymś innym, ale zrobimy co w naszej mocy by było miło.
Prośbę mam serdeczną: z powodu braku sali mamy mocno ograniczoną ilość miejsc ( jakieś 20-25 ) , potwierdzajcie w komentarzach lub na priv swoje przybycie.
Około 19:00 zaczniemy dźwięczyć, a później ....nie wiemy o której skończymy i jak. 

Kapkazy, Gędzi Chór