Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zbiórka dla potrzebujących rodzin z gminy Bodzentyn

Harcerska zbiórka żywności dla potrzebujących w gminie Bodzentyn

Nie od dziś wiadomo, że na harcerzy z gminy Bodzentyn można liczyć. Nie inaczej będzie w te święta, które dla wielu osób w naszej gminie mogą być trudne pod wieloma względami, również finansowymi. Na przeciw troskom wielu rodzin wychodzą właśnie harcerze, którzy zobrazowali Świąteczną Zbiórkę Żywności dla potrzebujących rodzin z terenu gminy Bodzentyn. Zbiórka potrwa do 19 grudnia 2022 roku. Dary mogą Państwo przynosić do Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11 lub zostawiać je w wielu sklepach na terenie naszej gminy w specjalnie przygotowanych wózkach. Pełna lista sklepów biorących udział w zbiórce dostępna poniżej. 

 Miejsca zbiórki:
- Sklep Biedronka w Bodzentynie,
- Sklep Lewiatan w Bodzentynie,
- Sklep Delikatesy Centrum w Bodzentynie,
- Sklep Robert w Świętej Katarzynie. 

zbiorka darów dla potrzebujących w gminie Bodzentyn

Miasto i Gmina Bodzentyn, Harcerze, Zbiórka żywności