Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Przekaż 1,5% podatku za 2022 rok i pomóż mieszkańcom MiG Bodzentyn - Pomagajmy Lokalnie

Przekaż 1,5% podatku za 2022 rok i pomóż mieszkańcom MiG Bodzentyn - Pomagajmy Lokalnie

Przekaż 1,5% podatku za 2022 rok i pomóż mieszkańcom MiG Bodzentyn - Pomagajmy Lokalnie

13 luty 2023

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do przekazywania nam informacji pod postacią grafik oraz tekstu o mieszkańcach naszej gminy, którym możemy przekazać w tym roku nie 1%, a 1,5% podatku za 2022 rok. Z roku na rok liczba potrzebujących pomocy w naszej gminie rośnie. Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji na temat osób, którym możemy przekazać swój 1,5%. Jeśli znacie takie osoby lub Wy sami potrzebujecie pomocy zachęcamy Was do wysyłania na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ulotek, grafik i informacji z tym komu można przekazać swój 1,5% podatku za 2021 rok, np: nr KRS i cel szczegółowy. Każdy procent się liczy! Nas to nic nie kosztuje, a komuś może pomóc w walce o zdrowie i życie. 

Wszystkie nadesłane zgłoszenia z gminy Bodzentyn zostaną opublikowane na naszej stronie pod tym artykułem i na naszym Facebooku, aby chętni mieszkańcy mogli pomagać lokalnie potrzebującym. Prosimy o przekazanie tej wiadomości osobom, które mogą potrzebować takiej pomocy. Nie ma ograniczeń w czasie zgłaszania osób. Zapraszamy!