Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zespół bene Bodzentyn

Wyjątkowy Dzień Kobiet w polsko - włoskim klimacie. Zdjęcia z występu zespołu Bene

Wyjątkowy Dzień Kobiet w polsko - włoskim klimacie. Zdjęcia z występu zespołu Bene

12 marzec 2023

Wieczór w polsko - włoskim klimacie w sali Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Bodzentynie przejdzie do historii Bodzentyna. Z okazji Dnia Kobiet, na czwartek 9 marca Dyrektor Centrum Kultury w Bodzentynie zaprosił mieszkanki naszego miasta oraz gminy do udziału w koncercie w wykonaniu polsko-włoskiego zespołu Bene. Artyści przed licznie zebraną publicznością zaprezentowali wiele utwór zarówno w języku polskim jak i włoskim. Pomiędzy piosenkami nie brakowało ciekawych anegdot z wieloletniej działalności zespołu.

W wydarzeniu oprócz mieszkanek i mieszkańców naszej gminu wzięli udział: Wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik oraz Senator Krzysztof Słoń. Pomiędzy utworami Burmistrz Dariusz Skiba, Dyrektor Marcin Sikorski oraz Senator Krzysztof Słoń wręczyli przybyłym na wydarzenie kobietom symboliczne tulipany. Koncert zespołu Bene przebiegł w miłej i radosnej atmosferze.

Zapraszamy na zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.