Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Kolejny medal Wiktorii Płaczkowskiej w Mistrzostwach Polski Juniorek!

25 kwiecień 2023

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach kobiet, które odbyły się w dniach 15-16.04.2023r. w Lublinie, klub Guliwer miał swoje przedstawicielki na wysokim poziomie. Wiktoria Płaczkowska, która walczyła w kategorii wagowej do 53 kg, pokazała swoje umiejętności i ostatecznie zdobyła brązowy medal, co jest wielkim osiągnięciem. Inną zawodniczką z klubu Guliwer, która z powodzeniem wzięła udział w zawodach, była Dominika Śniada. W kategorii do 50 kg zajęła ona miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych juniorek w kraju.

Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet były ogromnym wyzwaniem dla każdej zapaśniczki. Wzięło w nich udział aż 380 klubów sportowych z całej Polski, dlatego konkurencja była ogromna. Jednakże zawodniczki z klubu Guliwer udowodniły, że są na wysokim poziomie i zasłużenie zajęły miejsca w czołówce najlepszych juniorek w kraju.