Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Rekordowy Dzień Dziecka na Rynku Górnym w Bodzentynie!

Rekordowy Dzień Dziecka na Rynku Górnym w Bodzentynie!

Rekordowy Dzień Dziecka na Rynku Górnym w Bodzentynie!

29 maj 2023

W minioną niedzielę 28 maja 2023 roku, Rynek Górny w Bodzentynie zamienił się w magiczne miejsce pełne radości i uśmiechów za sprawą dzieci i ich rodziców, którzy przybyli współnie świętować Dzień Dziecka. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00, gdy Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn - Dariusz Skiba, oraz Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie - Marcin Sikorski, przywitali licznie przybyłych gości. Oprócz życzeń dla dzieci organizatorzy skirowali wyjątkowe życzenia dla wszystkich mam, które kilka dni wcześniej świętowały Dzień Matki.

Pierwszą atrakcją tego wydarzenia był mini koncert podopiecznych Biblioteki Publicznej im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie , którzy pod przewodnictwem Zygmunta Szafrańskiego zapewnił publiczności prawdziwe muzyczne doznania. Młodzi artyści prezentowali swoje zdolności w wykonaniu utworów, które przywoływały uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Całe wydarzenie było pełne różnorodnych atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach, zabawach i grach, które sprawiały wiele radości i śmiechu. Od malowania twarzy, przez bańki mydlane po skakanie na dmuchanych zamkach, każde dziecko znalazło coś dla siebie.

Nie brakowało również stoisk z atrakcjami kulinar- nymi. Dzieci mogły skosztować pysznych przekąsek i słodkości, które z pewnością przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.

Dzień Dziecka na Rynku Górnym w Bodzentynie okazał się pełnym sukcesem i niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Wydarzenie to nie tylko celebrowało radość dzieciństwa, ale również uhonorowało ważną rolę matek w życiu każdej rodziny. Podziękowania należą się organizatorom, którzy stworzyli niezwykłą atmosferę pełną zabawy, muzyki i uśmiechów.

Zdjęcia:e-Bodzentyn/ Biblioteka Publiczna im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie