Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Parafialny Piknik Rodzinny w Bodzentynie

Parafialny Piknik Rodzinny w Bodzentynie - zdjęcia

Parafialny Piknik Rodzinny w Bodzentynie - zdjęcia

06 czerwiec 2023

Parafia Bodzentyn wraz z KSM Bodzentyn w niedzielę, 4 czerwca 2023 r., na placu przy kościele parafialnym zorganizowała "Parafialny Piknik Rodzinny w Bodzentynie" . To wydarzenie od samego początku do końca cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród parafian.

Było to wydarzenie, inspirowane dawnymi "Dniami Radości", które skierowane było głównie do dzieci i młodzieży. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich uczestników, takich jak gry i  zabawy z nagrodami, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, balony, pokazy chemiczne, kryminalistyczne oraz pokazy sprzętu strażackiego przez OSP Bodzentyn. Nie zabrakło także pysznych darmowych kiełbasek z grilla, lodów i poczęstunku przygotowanego między innymi przez Wspólnotę Latorośle Pana i Krąg Biblijny.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16:00 i trwało do około godziny 20:00, a w prowadzeniu imprezy zaangażowana była młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Bodzentynie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego pikniku. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia parafialne!