Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Udana inauguracja RS Active 4. Ligi Świętokrzyskiej w wykonaniu Łysicy Bodzentyn

14 sierpień 2023

Łysica Bodzentyn w pierwszym meczu IV Ligi Świętokrzyskiej wygrała z Pogonią Staszów 2:1. Nasza drużyna nie mogła sobie lepiej wymarzyć startu nowego sezonu przed własną publicznością. Pierwszą bramkę dla Łysicy Bodzentyn w 17 minucie spotkania zdobył Dominik Chrzanowski i Łysica prowadziła do przerwy 1:0. W drugiej połowie goście zdołali wyrównać wynik lecz w 79 minucie Michał Mikosa strzelił bramkę na wagę zwycięstwa. Tym sposobem Łysica Bodzentyn z dorobkiem 3 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli RS Active 4. Ligi Świętokrzyskiej. Kolejne spotkanie Łysica rozegra na Wyjeździe z Koroną Kielce II.