Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
cELINIANKI ORGANIZUJĄ fESTYN rODZINNY W CELINACH GM. bODZENTYN

19 sierpnia Festyn Rodzinny w Celinach

W nadchodzącą sobotę o godzinie 16:00, zapraszamy Was do Celin, gdzie w pobliżu Świetlicy Wiejskiej odbędą się równolegle dwa wyjątkowe Festyny Rodzinne. Pierwszy z nich skupi się na najmłodszych uczestnikach i będzie pełen wspaniałych atrakcji dla dzieci. Planujemy zawody sportowe, w tym turniej badmintona, a także mnóstwo gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Natomiast drugi festyn jest adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych, przygotowując niezapomnianą rozrywkę dla każdej grupy wiekowej. W programie znajdą się fascynujące występy zespołów muzycznych, interesujące prelekcje na temat przeciwdziałania przemocy, a także bogate menu zabaw i konkursów dla całej rodziny. Nie zapomnimy również o pysznym poczęstunku, w którym główne dania przyrządzone zostaną przez lokalne stowarzyszenia.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz zaangażowane Koło Gospodyń Wiejskich Celinianki. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wspólnego spędzenia czasu, dzielenia radości i czerpania przyjemności z niezwykłych atrakcji, które przygotowaliśmy.

Celiny Gmina Bodzentyn Festyn Rodzinny Celiny Gmina Bodzentyn Festyn Rodzinny

Celiny, Świetlica Wiejska w Celinach, Celinianki, Festyn Rodzinny