Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Łysica Bodzentyn 4:2 Hetman Włoszczowa - galeria zdjęć

RS Active IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn 4:2 Hetman Włoszczowa - galeria zdjęć

RS Active IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn 4:2 Hetman Włoszczowa - galeria zdjęć

21 sierpień 2023

W 3. kolejce RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej, która odbyła się 20 sierpnia 2023 roku, drużyna Łysica Bodzentyn podejmowała drużynę Hetman Włoszczowa przed własną publicznością. Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszej drużyny, tracąc bramkę już w 4. minucie. Jednak podopieczni Tomasza Dymanowskiego nie załamali się i w 27. minucie Dominik Chrzanowski doprowadził do wyrównania. Pomimo kolejnej bramki Hetmana, Łysica nie poddała się, a Michał Mikosa wyrównał wynik na 2:2. Przed przerwą to Rafał Kujawa zdobył kolejną bramkę dla drużyny z Bodzentyna, dając jej jednobramkowe prowadzenie. Po przerwie Łysica kontynuowała imponującą grę, a w 86. minucie Dominik Chrzanowski ponownie pokonał bramkarza Hetmana, przypieczętowując zwycięstwo naszej drużyny. Po pełnych emocji 90 minutach, mecz zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść Łysicy Bodzentyn.