Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Łysica Bodzentyn 1:1 Neptun Końskie - galeria zdjęć

RS Active IV Liga Świętokrzyska: Łysica Bodzentyn 1:1 Neptun Końskie - galeria zdjęć

11 wrzesień 2023

W niedzielę, 10 września, na stadionie przy ulicy Wolności w Bodzentynie odbyło się starcie w ramach 7. kolejki RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej. Miejscowa drużyna, Łysicy Bodzentyn, podejmowała Neptuna Końskie przed własną publicznością. Pierwszą bramkę w meczu zdobył zawodnik Neptuna Końskie już w 7. minucie, co wywołało niezadowolenie wśród licznie zgromadzonych kibiców na stadionie w Bodzentynie. W 71. minucie nastąpiło wyrównanie, a strzelcem bramki dla Łysicy Bodzentyn był Dominik Chrzanowski.

Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się stworzyć sytuacji strzeleckiej, co ostatecznie skutkowało podziałem punktów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.