Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Triumf Wiktorii Płaczkowskiej: Złoty Medal i Wyróżnienie na Podsumowaniu Roku Sportowego

Triumf Wiktorii Płaczkowskiej: Złoty Medal i Wyróżnienie na Podsumowaniu Roku Sportowego

Triumf Wiktorii Płaczkowskiej: Złoty Medal i Wyróżnienie na Podsumowaniu Roku Sportowego

18 grudzień 2023

W dniu 14 grudnia 2023 roku Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach stała się świadkiem wyjątkowego wydarzenia – dorocznego Podsumowania Roku Sportowego. Impreza, zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyską Federację Sportu, dostarczyła niezapomnianych emocji, zwłaszcza dla Wiktorii Płaczkowskiej, zawodniczki i trenerki z Bodzentyna.

Wiktoria została wyróżniona za zdobycie złotego medalu Mistrzostw Polski, co stanowiło nie tylko jej indywidualny sukces, ale również powód do dumy dla całego regionu świętokrzyskiego. Jej zaangażowanie i determinacja w świecie sportu zostały docenione, a wyróżnienie to stanowiło dowód uznania dla godnego reprezentowania regionu na krajowej scenie sportowej.

Przez swoją postawę, Wiktoria udowodniła, że wytrwałość, ciężka praca i konsekwentne samodoskonalenie są kluczowe dla osiągania wysokich lokat w współzawodnictwie sportowym na najwyższym szczeblu. Jej pasja do sportu nie tylko przyniosła jej osobisty triumf, ale również stała się inspiracją dla młodych adeptów sportu w regionie.

Jesteśmy z niezwykłą dumą ogłaszamy, że Wiktoria Płaczkowska została uhonorowana podczas tego prestiżowego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy jej osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w fascynującej drodze sportowej. Niech jej historia stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o osiągnięciu szczytów w sporcie.

Źródło oraz zdjęcia: ZKS Champions Academy