Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Ferie Zimowe 2024 w Świętokrzyskim Parku Narodowym

Zapraszamy na Ferie Zimowe 2024 do Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W imieniu Świętokrzyskiego Parku Narodowego zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 lat do spędzenia kilku dni z pracownikami naszego Parku. Na uczestników dyrekcja ŚPN przygotowała dwa dni pełne ciekawych atrakcji. 15 lutego w siedzibie ŚPN odbędą się warsztaty plastyczne a 22 lutego zajęcia w terenie o których możecie przeczytać w dalszej części artykułu. 

𝗠𝗮𝗹𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗽𝘁𝗮𝗸𝗶 – warsztaty plastyczne, podczas których będziemy rozwijać kreatywność i doskonalić umiejętności plastyczne oraz techniczne, inspirując się ptasim światem. 

Zajęcia odbędą się 15.02.2024 r. (czwartek), w siedzibie Dyrekcji Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Bodzentynie. Rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do ok. godziny 12:00. Wszelkie materiały zapewnia ŚPN.
 
𝗡𝗮 𝘁𝗿𝗼𝗽𝗶𝗲 𝘀𝗸𝗮𝗿𝗯𝘂 – zajęcia w terenie, podczas których przeniesiemy się do Świata Odkrywców Przyrody. Świata, który jest pełen zagadek, tajemnic i ciekawostek. Będziemy poruszać się ścieżką przyrodniczą z Nowej Słupi na Łysą Górę i rozwiązywać przygotowane różne zadania. Po zakończeniu zajęć istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Przyrodniczego ŚPN na Świętym Krzyżu. 
Zajęcia odbędą się 22.02.2024 r. (czwartek) i rozpoczną się o 10:00. Zbiórka będzie przy bramie wejściowej do ŚPN w Nowej Słupi.
Obowiązuje ubranie i obuwie terenowe. Warto wziąć również termos i przekąski.
 
Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich opiekunów/rodziców.
 
Obowiązują zapisy pod tel. 41 311 51 06 wew. 52.
 
Ferie Zimowe 2024 w Świętokrzyskim Parku Narodowym.
 

Świętokrzyski Park Narodowy, Ferie Ziomowe, Ferie 2024