Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Witamy na e-Bodzentyn!

Cześć wszystkim!!
Pewnie zastanawiacie się, czym jest inicjatywa „e-bodzentyn” i o co tu tak naprawdę chodzi. Sprawa jest bardzo prosta, żeby nie powiedzieć banalna! Jeśli ktokolwiek był kiedyś w Bodzentynie i zdążył się nieco zagłębić w uroki naszego miasta, zdaje sobie sprawę z tego, że Bodzentyn to nie tylko zamek i kościół, ale przede wszystkim niesamowite miejsce do odpoczynku, z ogromnym potencjałem turystycznym, który można wykorzystać jescze lepiej niż do tej pory. Na portalu będzie mowa, o tym, co można zrobić, aby nasze miasto było przyjazne dla turystów oraz aby każdy, kto przyjedzie lub chce przyjechać do miasta, wiedział, co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść, przespać się, spędzić aktywnie czas itd.

Istotą projektu jest nie tylko promocja miasta na zewnątrz, ale również ułatwienie dostępu do informacji mieszkańcom. Projekt jest w fazie planowania i liczę, że pomożecie nam go realizować tak, aby był pomocny dla turystów oraz nas - mieszkańców! Piszcie, co według Was powinno znaleźć się jeszcze na portalu, jakie informacje warto uwzględnić. Na bieżąco będą pojawiały się informacje, dotyczące realizacji projektu i kolejnych pomysłów, które chcielibyśmy z Wami konsultować. Zapraszam wszystkich do współpracy! Dajmy sobie szanse na rozwój!

Bodzentyn. W Sercu Gór Świętokrzyskich.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 17407