Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Łysica Akamit Bodzentyn - Korona II Kielce 2:1

Zapraszamy na fotorelacje z meczu III ligi malopolsko-świętokrzyskiej pomiędzy Łysicą Bodzentyn, a drugim zespołem Kieleckiej Korony. Gospodarze spotkania przegrywali do pierwszej połowy 0:1. W drugiej połowie podopiecznym trenera Arkadiusza Bliskiego udało się doprowadzić do remisu, a kilka minut przed zakończeniem spotkania dołożyli jeszcze jedną bramkę wygrywając całe spotkanie 2:1. Bramki zdobyli: 1:0 Jakub Kotarzewski 39 min., 1:1 Krystian Płusa 73, 2:1 Dariusz Anduła 89.

Łysica: Dymanowski 6 - Fortuna 5 (65 Kiełbasa 1), Szymoniak 6, Kula 6, Płusa 6 - Piwowarczyk 6, Pawłowski 6, Wójtowicz 5 (75 Ciesielski 1), Hajduk 4 (46 Anduła 5), M. Kalista 5 (75 Gardynik 1) - Michta 6.

Korona II: Kosiorowski 2 - Zawadzki 5, Rogala 5, Wrześniewski 5 - Bednarski 3 (38 P. Paprocki 2), Piwowar 5, Stachura 5, A. Paprocki 6 (82 Laskowski nie klas.) - Załęcki 5, Jaśkiewicz 4 (70 Szmalec 2), Kotarzewski 6.

Kartki: żółte: Płusa, Wójtowicz (Łysica); Rogala, Załęcki (Korona II).

Sędziował: Tomasz Kita z Brzeska. Widzów: około 100.