Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Projekt Bezpieczny Bodzentyn

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ochroną osób i mienia na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn koncesjonowana Agencja Ochrony GRUPA GT OCHRONA z dniem 14.05.2015 zdecydowała się na uruchomienie Patrolu Interwencyjnego w ramach projektu "BEZPIECZNY BODZENTYN"

Patrol interwencyjny stacjonuje na terenie placu należącego do firmy POLTRANS Matysek, dzięki doskonałej lokalizacji stacjonowania może on dojechać do obiektów na terenie gminy w bardzo krótkim czasie co znacznie obniża możliwość wystąpienia zdarzeń kryminalistycznych i niweluje wielkość ewentualnych szkód.

Projekt "BEZPIECZNY BODZENTYN"  stworzony został pod kątem lokalnej społeczności biznesowej jak i osób prywatnych chcących zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin.

Rozpoczęcie projektu poprzedzone zostało analizą operacyjną rejonu, na którym ma być świadczona usługa ochrony z uwzględnieniem możliwych, potencjalnie występujących zagrożeń o charakterze kryminalistycznym (włamania, napady, wandalizm) jak i zagrożeń pod kątem losowym (pożar, awarie techniczne).

„ Jesteśmy głęboko przekonani , iż uruchomienie Patrolu Interwencyjnego mającego za zadanie chronić mieszkańców Miasta i Gminy Bodzentyn oraz ich mienie to słuszny kierunek w dalszym rozwoju naszej firmy „ – mówi Robert Pajek – Dyrektor w GRUPA GT OCHRONA.

GRUPA GT OCHRONA jest największą Agencją Ochrony działającą w województwie świętokrzyskim,
posiadająca swoje oddziały w miejscowościach : Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Suchedniów, Bodzentyn, Ostrowiec, Nowa Słupia, Busko Zdrój, Pińczów, Jędrzejów, Szydłowiec.

„ Dysponujemy najliczniejszą i najgęściej ulokowaną ilością patroli mobilnych na terenie województwa co w przypadku realnego zagrożenia umożliwia zwiększenia zakresu naszego działania poprzez wsparcie Dodatkowymi Patrolami Mobilnymi z terenu Górna, Suchedniowa i Nowej Słupi „ – dodaje Dyrektor Pajek.

Warto zaznaczyć, iż w 2012 roku firma GRUPA GT OCHRONA otrzymała prestiżową nagrodę LIDERA REGIONU w kategorii BEZPIECZEŃSTWO w plebiscycie organizowanych przez Echo Dnia.