Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Współpraca portalu e-Bodzentyn.pl z Urzędem Miasta i Gminy Bodzentyn

Witamy, od kilku dni na stronie głównej obok loga mogą Państwo dostrzec informację o patronacie nad portalem przez Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn. Miło nam poinformować, że kilka dni temu podpisaliśmy wraz z Burmistrzem miasta panem Dariuszem Skibą umowę dotyczącą szeroko rozumianej współpracy. Umowa ta ma na celu przede wszystkim podjęcie działań, dzięki którym gmina stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna oraz konkurencyjna w regionie i nie tylko. Dwustronna współpraca dotyczy m.in. wymiany informacji, multimediów, pomysłów związanych z polepszeniem wizerunku naszego miasta oraz wiele innych.

Umowa z MiG pozwoli nam na wspólną realizacje projektów i pomysłów jakie mamy na najbliższy czas. Na początek podstawową rzeczą jaką chcemy wspólnie zrealizować będzie produkcja filmu promującego zarówno miasto i gminę. Stworzenie profesjonalnego filmu jest naszym priorytetem ale nie zapominamy również o innych ważnych sprawach związanych z turystyką i mieszkańcami takich jak aktywizacja obszaru Górnego Rynku, Zamku oraz Orlika. Współpracując z Urzędem chcielibyśmy aby slogan towarzyszący portalowi: "e-Bodzentyn.pl. W Sercu Gór Świętokrzyskich" stał się rzeczywistością i aby Bodzentyn stał się swojego rodzaju bijącym sercem regionu, do którego chętnie będą przyjeżdżać turyści z całego kraju i nie tylko. Ponadto w najbliższym czasie na naszym portalu zajdzie kilka zmian wizualnych oraz funkcjonalnych co jest związane z projektowaniem portalu w wersji 2.0 po to, aby był jeszcze bardziej atrakcyjny i nowoczesny. Przypominamy również o specjalnej stronie poświęconej noclegom w gminie Bodzentyn http://noclegi.e-bodzentyn.pl/, do której za darmo w ramach współpracy z portalem może dołączyć każdy, kto posiada miejsce noclegowe w gminie. Dziękujemy Państwu, że przez ostatnie trzy lata jesteście z nami i wspólnie tworzymy inicjatywę e-Bodzentyn. Na Facebook-u jest nas już ponad 1900 osób i powoli zbliżamy się do okrągłych 2000! Stronę codziennie odwiedza po około 500 użytkowników z gminy, regionu, kraju ale również dziesiątki osób z całego świata. Cieszymy się, że odwiedzacie portal i znajdujecie tu potrzebne informacje. Obiecujemy ciągle się rozwijać aby sprostać wymaganiom mieszkańców i turystów. W dalszym ciągu liczymy na Państwa pomysły i uwagi związane z portalem ale również naszą gminą. Piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. co wam się podoba, co nie i co według was trzeba zrobić aby nasze piękne miasteczko było jeszcze bardziej atrakcyjne dla turystów i przyjazne mieszkańcom. Podkreślamy, że strona http://www.e-bodzentyn.pl/ nie jest stroną urzędową a wszelkie zapytania dotyczące urzędu i spraw z nim związanych należy kierować pod wskazany adres: http://bodzentyn.pl/index.php/kontakt

Serdecznie dziękujemy Sekretarzowi gminy panu Wojciechowi Furmankowi oraz panu Burmistrzowi Dariuszowi Skibie za zainicjowanie spotkań i chęć nawiązania współpracy. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna z korzyścią dla całej społeczności naszej gminy. 

Pozdrawiamy, Portal e-Bodzentyn. W Sercu Gór Świętokrzyskich

Partnerstwo mig