Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Oficjalne rozpoczęcie ferii zimowych 2017 na stoku w Bodzentynie - konkurs

Tegoroczne ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się 30 stycznia. W związku z tym Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Stacja Narciarska Baba Jaga oraz Portal e-bodzentyn.pl organizują konkurs "Aktywna zima 2017" dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z naszej gminy. Tematem prac konkursowych jest "Pokaż jak spędzasz zimowy czas w gminie Bodzentyn". Konkurs polega na stworzeniu zdjęcia, filmu, rysunku lub innej formy aktywności twórczej pokazującej w jaki sposób uczestnik spędza swój wolny czas na zewnątrz podczas zimy w naszym mieście i gminie. Może to być np. zdjęcie zrobionego własnoręcznie ogromnego bałwana, film z jazdy na sankach albo rysunek przedstawiający Ciebie w zimowej scenerii. Pokaż nam coś wyjątkowego!

Nagrodą w konkursie jest udział w zabawie organizowanej 30 stycznia na stoku w Bodzentynie w godzinach 9:00-12:00, podczas której każdy z laureatów konkursu otrzyma 3-godzinny karnet na stok wraz z wyposażeniem (narty, deska snowboardowa, buty, kask), oraz będzie mógł całkowicie za darmo wziąć udział w nauce jazdy na wybranym sprzęcie z profesjonalnymi instruktorami narciarstwa i snowboardu.

Wśród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze 40 autorów najlepszych prac po 20 w dwóch kategoriach wiekowych: 

I kategoria - uczniowie klas 1-4 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn; 

II kategoria - uczniowie klas 5-6 ze szkół podstawowych i 1-3 ze szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.

Konkurs rozpoczyna się 13.01.2017 r. a termin składania prac upływa dnia 20.01.2017 r. Pracę należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn w pokoju nr 8. Celem konkursu jest promocja aktywności fizycznej, w tym aktywności fizycznej na obiektach sportowo-rekreacyjnych w MiG Bodzentyn, promocja sportów zimowych, poznanie indywidualnego spojrzenia na uprawianie sportu oraz popularyzacja wypoczynku na świeżym powietrzu wśród dzieci i młodzieży. 

Zapraszamy do wzięcia udziału i wspólnej zabawy! Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie konkursu i formularzu zgłoszeniowym, które można pobrać poniżej. 

Pobierz regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu "Aktywna zima 2017" - .doc

Pobierz regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu "Aktywna zima 2017" - .pdf